הזדמנות ליצור שגרה נכונה

רגע לפני שאתם יוצאים לשגרה החדשה, תעצרו רגע ותשאלו את עצמכם

 – לאיזה שגרה אתם בדיוק חוזרים? אתם חוזרים לא לישון בלילה מפחד שאולי הבנק יתקשר מחר? האם אתם חוזרים לקחת עוד הלוואה ועוד הלוואה ולקוות שיהיה בסדר? ואולי אתם חוזרים למריבות ולמתח עם בן או בת הזוג בגלל הכסף?

נשמע לכם מוכר? רוב הסיכויים שכן. פשוט בגלל הסיבה שזאת השיגרה של רוב המשפחות בישראל. אחרי שבמשך שנים עזרתי למשפחות לשפר את מצב הכלכלי אני יודעת להגיד שכיום רוב המשפחות לא מצליחות לסגור את המינוס וכבר יש להן לפחות 2-3 הלוואות שהם מחזירים לבנק. אני גם יודעת שכל פעם שהבנק מתקשר או שפתאום צריך להוציא סכום כסף גדול הפיתרון היחידי הוא לקחת עוד הלוואה.

גם אני הייתי במצב הזה פעם ולכן אני אומרת לכם מניסיון שהבנק נותן הלוואה ועוד הלוואה ועוד הלוואה עד שבוקר אחד הוא מחליט שאין יותר הלוואות וזהו, נגמר הכסף. אני באמת לא מאחלת לאף אחד להיות במצב הזה, עם החזרי הלוואות כל כך גבוהים שאין לכם שום סיכוי לסגור את החודש.

אז יש לכם כאן הזדמנות שמגיעה בערך פעם בעשור… אתם יכולים לצאת לשגרה כלכלית חדשה! תדמיינו רגע מצב שבו אתם לא חוששים כל הזמן מהמינוס בחשבון. מצב שבו אתם נושמים לרווחה, שיש לכם כסף שחסכתם בצד ואולי אפילו חשבון השקעות שעובד בשבילכם.

אני יודעת שזה אפשרי כי אני בעצמי הצלחתי להגיע למצב הזה ואם אני יכולה אז כל אחד יכול. הסיבה שהצלחתי לצאת מהבור הכלכלי שהייתי בו היא שהבנתי דבר ממש ממש חשוב לגבי הכסף שלנו… הבעיה שכמעט תמיד משאירה אותנו במינוס ומונעת מאיתנו לחיות ברווחה כלכלית בכלל לא קשורה לכמות הכסף שאנחנו מרוויחים. הבעיה האמיתית נמצאת בהרגלים הכלכליים שלנו!

לאורך השנים פיתחנו כל מיני הרגלים עם כסף והם אלה שמשאירים אותנו במינוס ועם הלוואות. דוגמה טובה להרגל פיננסי לא בריא היא קנייה רגשית – כל פעם שאני מרגישה לא טוב, אני אלך ואקנה משהו – זה הרגל לא בריא שרק מגדיל את ההוצאות שלי ואם אני ארוויח יותר כסף זה לא באמת יעזור כי אני רק אמשיך ואקנה עוד דברים. זה כמו לעשן סיגריה בשביל להירגע או לאכול גלידה כשעצובים, זה הרגל לא בריא שרק פוגע בנו!

רוב האנשים שנמצאים במינוס שואלים את עצמם - איך אני ארוויח יותר כסף?​

 

 אבל זה לא הפיתרון! כי לא משנה כמה כסף הם ירוויחו, ההרגלים הכלכליים שלהם ידאגו שהם כל הזמן ישארו עם חובות. הפיתרון היחידי שבאמת יחזיק מעמד לאורך זמן ויעלה אתכם על הדרך לביטחון כלכלי אמיתי הוא להיפטר מההרגלים הישנים שהכניסו אתכם למינוס ולצאת לשגרה חדשה עם הרגלים כלכליים חדשים ובריאים.

זה הסוד שאפשר לי בשנים האחרונות לעזור לאלפי משפחות לעשות שינוי אמיתי במצב הכלכלי שלהן ולהיפטר אחת ולתמיד מהמינוס ומההלוואות. במקום "לטבוע" בטבלאות אקסל ולהתחיל לחשוב איפה צריך לחסוך בהוצאות אני עוזרת להם להטמיע הרגלים פיננסים חדשים. שיטת ברידג'יט צרפתי לשינוי בהרגלים הפיננסים משלבת כלים פרקטיים יחד עם דמיון מודרך וכלים עוצמתיים מעולם ה-NLP שבעצם עושים ריסטארט למוח ומאפשרים לכם להיפרד מההרגלים הכלכליים הלא בריאים שרק הגדילו את ההוצאות ואת המינוס שלכם ולהכניס במקומם הרגלים כלכליים בריאים.

לא צריך להיות גאונים פיננסים בשביל שתצאו מהמינוס, לא לטבוע בטבלאות אקסל ולא להתחיל לחשב ריביות. אתם רק צריכים להיות מוכנים להיפרד מהשגרה הכלכלית הישנה ולקבל לחיים שלכם את השגרה הכלכלית החדשה. אז לאיזה שגרה אתם רוצים לצאת?

שתפו:

הרשמה למועדון שלנו בחינם!

קבלו טיפים ושיטות שימושיות לחיים כלכליים בטוחים ונינוחים יותר

 להרשמה למועדון ה-Unicorn 

מועדון המלא בתכנים, סרטונים, תרגילי אימון,
הדרכות ותמיכה בתהליך – חינם!

שיטת ה-Unicorn בליווי אישי!

איתכם לאורך כל הדרך עד לשליטה פיננסית ושפע כלכלי.

במחיר מיוחד של 12,000 ש"ח לכל התהליך.

דילוג לתוכן